ZESPÓŁ NA WESELE SZTUM - GRUPA MUZYCZNA

W trio, duecie czy jako DJ, zawsze dobra muzyka, konkursy, zabawy i roztańczony parkiet!

Zespół weselny Sztum "TRANS" gra na następujących imprezach: wesele, rocznice, studniówka, ślub, zabawa, sylwestra, impreza firmowa, bankiety, połowinki, osiemnastki, prymicje, przyjęcia itp. Grupa muzyczna z doświadczeniem w obsłudze imprez okolicznościowych. Orkiestra weselna TRANS zaprasza serdecznie!

Zespół muzyczny Sztum TRANSTworzymy zespół muzyczny zajmujący się obsługą imprez okolicznościowych w Sztumie typu:
wesele, przyjęcie, studniówka, osiemnastka, zabawa, rocznica ślubu, bal karnawałowy, sylwester , dancing, urodziny, prymicje, bale gimnazjalne, połowinki itp.
Zdobyte latami doświadczenie w obsłudze imprez pozwala nam zawsze dostowować rodzaj granej muzyki do potrzeb naszych odbiorców.
Jako zespół na wesele Sztum proponujemy Państwu idealną rozrywkę muzyczną, konferansjerską i zabawową.
Gramy muzykę dla wszystkich pokoleń, nie jesteśmy ukierunkowani na jeden styl, dlatego prawdopodobnie każdy z Gości usłyszy swoją ulubioną melodię do tańczenia.

Orkiestra weselna Sztum TRANS to kapela na każdą taneczną okazję. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, a ustalimy z Państwem datę wesela jak również skład zespołu.

Imprezy - Wesele Sztum 2016 - Informacje

Promocje jesienno - zimowe na wesela oraz na uroczystości w środku tygodnia.
Pozdrawiamy serdecznie 
Przy jakiej muzyce najlepiej będą bawić się weselnicy? Problem ten jest prawie tak poważny jak wybór miejsca na przyjęcie weselne. Jaką muzykę wybrać, aby goście maksymalnie dobrze się bawili? Która wersja repertuaru sprawdzi się najlepiej? Odpowiedzi na te pytania nie są zbyt trudne, pod warunkiem że zna się ogólnie panujące zasady na przyjęciach weselnych. Przede wszystkim liczy się różnorodność. Pamiętajmy o tym, że jeśli postawimy tylko na jeden styl muzyczny to mieszane towarzystwo stanowiące grupę weselników, może się w pewnym momencie mocno znudzić, zjeść kolację i po prostu udać do domu. W związku z tym zdecydowanie lepiej jest postawić na różnorodność z przewagą nie innego stylu jak disco polo. Ta mało skomplikowana muzyka świetnie sprawdza się przy takich okazjach jak wesela a dodatkowo nie jest obarczona ciężkim przekazem i problemami ratowania świata. Taka właśnie „nuta” powinna królować na każdym weselu, a więc muzyka lekka, łatwa i przyjemna. Podobnie wygląda ta kwestia przy rytmach utworów biesiadnych. Od czasu do czasu każdy chce się poczuć jak na przysłowiowym wiejskim weselu i o ile w grę nie wejdzie bitwa na sztachety z płotu, większość osób świetnie odnajdzie się w takim klimacie. Myśl ta nie jest bynajmniej przesadzona. Tak naprawdę w pewnym momencie wszyscy chcemy zapomnieć o codziennych troskach i kłopotach.
Doskonale zaplanowana muzyka pod każdą imprezę, która gwarantuje zabawę dla wszystkich gości. Gramy repertuar zawierający muzykę polską i zagraniczną z gatunków POP, dance, latino, disco-polo, polskiego rocka, rock&rolla. Usłyszycie zarówno piosenki najnowsze, jak i te dla średniego i starszego pokolenia słuchaczy. Tak naprawdę decydując się na współpracę z kapelą weselną, nie ma obaw, że weselnicy będą się źle bawić. Osoby zawodowo zajmujące się zabawianiem ludzi, mają duże doświadczenie w tej dziedzinie i umieją dobrać muzykę idealnie pod kątem konkretnych gości przyjęcia, w jakim biorą udział. Przeplatając podczas wstępu utwory w szybszym rytmie z nieco wolniejszymi kawałkami, zespół muzyczny Sztum TRANS sprawia, że każdy ma okazję po potańczenia i to bez względu na wiek. Jak więc widzimy w kwestii wyboru najlepszej muzyki do tańca, najlepiej jest zdać się na wiedzę muzyczną członków zespołu weselnego. Stworzymy jako zespół weselny wyjątkowy klimat na każdym sztumskim przyjęciu i uświetnimy je wyjątkową muzyką. Potem pozostaną już tylko i wyłącznie miłe wspomnienia.

zespół na wesele Sztum - orkiestra weselna

Akordeon, perkusja - zespół wesele sztum. Nowoczesny zespół muzyczny grający także jak duet. Skrzypce na ślub i wesela w sztumie. TRANS - zespół muzyczny z wokalistką i wodzirejem. Zespół ze sztumu , zespoły weselne. Akordeonista i skrzypaczka solo, lub w duecie tylko u nas! Dla kochających muzykę graną na żywo występujemy z gitarami ( elektryczną i basową ) oraz perkusistą! 

OD TERAZ TAKŻE OPRAWA MUZYCZNA JAKO DJ !

Zespół na wesele sztum - granie akompaniamentu na akordeonie podczas błogosławieństwa. Orkiestra na wesela w Sztumie to oprawa muzyczna ślubu - współpraca ze skrzypkami, akordeonistami i flecistami. Troje wokalistów w składzie standardowym, jak również opcja na zabawę z DJ - zespoły weselne Sztum. Zespół muzyczny na wesele Sztum i okolice, zagramy w promieniu 150 km od Twojego miasta! Nie czekaj, muzyka jest ważna, zespol na wesele Sztum to wykonawcy na ślub, poprawiny czy studniówkę i oprawa muzyką na każde podobne wydarzenie, gdzie na pierwszym miejscu jest śpiew, biesiada i taniec przy dobrych rytmach!
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych