ZESPÓŁ NA WESELE PRABUTY TRANS - INFORMACJE
Promocje na imprezy weselne w okresie jesienno-zimowym w Prabutach.
Zapraszamy do okazyjne rabaty na wesela w środku tygodnia,
Weselnie pozdrawiamy i zapraszamy do wspólnej zabawy :-)
Tylko jedna taka orkiestra na wesela w Prabutach!

Zespół muzyczny na wesele Prabuty TRANS 


Oferujemy doskonałą zabawę na imprezach weselnych w Prabutach przy nutkach zespołu muzycznego TRANS.
Jesteśmy weselną orkiestrą, która ponadto obsługuje zabawy, firmowe, karnawałowe, imprezy i bankiety zakładowe dla firm i instytucji, wszelkie rocznice, uroczystości rodzinne, imprezy dla szkół ( studniówki, połowinki, bale gimnazjalne )

Doświadczony w obsłudze imprez zespół na wesele Prabuty TRANS to gwarancja pełnego zakresu usług weselnych. Zabawy, konkursy, prowadzenie oczepin, barwny repertuar, przy którym bawią się wszystkie pokolenia, doradztwo w przygotowaniach do wesela, współpraca z fotografami ślubnymi, kamerzystami oraz didźejem.

Orkiestra weselna Prabuty to świetna zabawa przy rozsądnych cenach. 
Nie zawsze droższe oznacza lepsze, my lubimy swoją pracę.

Pozdrawiamy muzycznie wszystkich przyszłych Nowożeńców oraz organizatorów imprez w Prabutach zapraszając do zabawy!
zespół na wesele prabuty

zespół muzyczny Prabuty – weselny  – orkiestra weselna

Gramy odpowiednio wybrane, przygotowane i zaaranżowane piosenki, które są zawsze mile odbierane przez słuchaczy weselnych. Są to utwory wykonawców polskich, zagranicznych wokalistów, melodie znane na całym świecie przez wszystkie niemal pokolenia. Muzyka z gatunku dance, hity disco-polo, akordeonowe, saksofonowe, country, polski pop, przyśpiewki biesiadne, przeboje cygańskie i wszystkie te kawałki, przy których doskonale się bawi, tańczy i których miło się słucha.

Najlepszy zespół na wesele Prabuty gwarancją niezapomnianych wspomnień z każdej imprezy. Trzyosobowa orkiestra weselna TRANS to idealny zespół muzyczny na wesele.

Grupa muzyczna od teraz gra także w duecie. Jako duet weselny prowadzimy wszelkie mniejsze, kameralne wydarzenia muzyczne, podczas których potrzebna jest ta sama dobra muzyka przy mniejszej ilości muzyków!

Galeria zespołu

Zachęcamy do odwiedzenia galerii naszej grupy weselnej.

Muzyka na imprezie

Mając możliwość skorzystania z repertuaru sprawdzonej orkiestry na wesele lub DJ-a weselnego cieszącego się wyjątkowo dobrą opinią pośród większości naszych znajomych otrzymujemy gwarancje doskonałej zabawy na naszym weselu. Jak się okazuje nie ma, czy też nie będzie, bowiem nic gorszego jak źle lub niewłaściwie dopasowany repertuar muzyczny oraz nieumiejętnie poprowadzona uroczystość weselna. Zła zabawa na weselu to zazwyczaj mało przyjemne wspomnienia z uroczystości, które będą nam towarzyszyły przecież przez bardzo długi okres czasu. Dlatego też decydując się na zespół muzyczny Tuchola mający zagrać na naszym weselu powinniśmy w umiejętny sposób dokonać wyboru w tym kierunku. Zespół taki najlepiej jest odszukać pośród osób, które już korzystały z jego usług i znają oraz wiedza, w jaki sposób jest czy tez będzie on w stanie poprowadzić uroczystość weselną. Oczywiście wiele profesjonalnie grających zespołów jest w stanie oferować obsługę nie tylko imprez weselnych. Większość z nich oferuje również repertuar doskonale sprawdzający się na studniówce lub innego rodzaju imprezie młodzieżowej. Dobrym przykładem są tu na pewno urodziny. Chociaż w tym przypadku dużo praktyczniejszym i częściej stosowanym rozwiązaniem jest wybór osoby, którą jest dj muzyczny. 

Zespół na wesele Prabuty - porady weselne.

Wesele stylizowane to temat coraz częściej poruszany na forach internetowych. Do jakich stylów muzycznych mogą nawiązywać poszczególne uroczystości? Możliwości w tym zakresie jest tak naprawdę bardzo dużo. Wielbiciele muzyki folkowej mogą pokusić się o organizację wesela w takich właśnie klimatach. W tym przypadku doskonale pasować będzie np. muzyka góralska, której podstawą są takie instrumenty jak chociażby skrzypce czy basy. Przy dodaniu do tego pięknego wokalu, możemy mieć pewność, że przyjęcie weselne nabierze wyjątkowego klimatu. Równie ważną rolę będą spełniały skrzypce w imprezie nawiązującej do stylistyki grupy etnicznej jaką są Romowie. Taka forma wesela na pewno zyska bardzo wielu zwolenników, ponieważ utwory związane z tą tematyką idealnie nadają się do tańca. Miłośnicy cięższego brzmienia mogą pokusić się o typowo rockową imprezę w Prabutach. Oczywiście może się ona udać, pod warunkiem że większość weselników nie cierpi z powodu donośnego brzmienia gitary elektrycznej. Warto wspomnieć tutaj, że delikatniejsze riffy poparte brzmieniem gitary basowej oraz perkusji stworzą świetne warunki do nieco wolniejszego tańca. Jako zespół muzyczny na wesele Prabuty pragniemy dzielić się z Wami naszym doświadczeniem. Zapraszamy zatem do działu Porady Weselne, życząc miłej, weselnej lektury :-)

Weselnie w Prabutach

Biała suknia, długi powłóczysty welon, perły na szyi, bukiet pięknych kwiatów w dłoniach, u boku wymarzony, przystojny mężczyzna, a w piersi bijące z przejęcia serce…
Oto Panna Młoda podąża w stronę ołtarza, by poślubić ukochanego. To jeden z najważniejszych dni w jej życiu. Dzień, o którym zapewne rozmyślała już jako mała dziewczynka. Pragnie, by w tym wyjątkowym dniu każda chwila była doskonała. Bardzo długo dopracowywała każdy szczegół i zadbała o to, by był jak najbliższy jej wyobrażeniom o ślubie idealnym. Później wraz z Panem Młodym i Gośćmi uda się na wesele, cudowne przyjęcie, na którym będą bawili się wspólnie do białego rana przy dźwiękach muzyki.
Muzyka odgrywa tutaj niebagatelną rolę, dlatego równie ważny jest zaproszony przez młodych Małżonków zespół muzyczny Prabuty mający swoją obecnością uświetnić przyjęcie. Członkowie kapeli za zadanie mają bowiem porwać wszystkich do tańca i wywołać lawinę wzruszeń, uśmiechu, radosnych wspomnień. Zespół weselny musi zatem składać się z artystów,nie rzemieślników, którzy odtwarzają cudze nagrania, teksty, utwory. Sztuka każdej z osób w kapeli polega na zupełnie nowej, indywidualnej interpretacji słów, muzyki, nadanie im emocji harmonizujących z atmosferą wesela. Weselnicy niesieni dźwiękami płynącymi z instrumentów kapeli będą świętowali szczęście Nowożeńców. A orkiestra weselna Prabuty TRANS spełniła swoje zadanie w stu procentach. 
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych