Zespół muzyczny na wesele Pelplin
SERDECZNIE wita zespół na wesele Pelplin TRANS wszystkie przyszłe Młode Pary oraz organizatorów imprez.Jesteśmy sprawdzonym zespołem muzycznym zajmującym się obsługą wesel w Pelplinie.
Ponadto zakres naszych usług obejmuje również takie imprezy muzyczne jak studniówka, osiemnastka, zabawa, rocznica ślubu, bal karnawałowy, zabawa sylwestrowa, prywatki, urodziny, prymicje, jubileusze. 
Jako jedna z nielicznych orkiestra weselna Pelplin bawimy młodzież na różnych uroczystościach szkolnych jak bale gimnazjalne czy połowinki.
Jesteśmy doświadczonym zespołem weselnym, który ma własne wypracowane sposoby na poderwanie gości do tańca, integrację czy prawidłowy przebieg imprezy od początku do końca.
Tym co również ważne, oprócz samego poprawadzenia wesela, jest repertuar. Mając do dyspozycji sporą listę weselnych przebojów jest szansa, że utrafimy w gusta każdego imprezowicza.
Zapewniamy oczywiście tak standardowe punkty jak zabawy, konkursy, oczepiny, podziękowania, toasty, wyprowadzenie z domu.
Zespół muzyczny Pelplin TRANS współpracuje z fotografami, kamerzystami oraz dj, dlatego w razie problemów jesteśmy w stanie doradzić w wyborze właściwego na Państwa wesele.


Wesele w Pelplinie? Impreza firmowa? Połowinki czy studniówka? Zespół na wesele Pelplin ZAPRASZA

Informacje 2014 / 2015

Rabaty na imprezy weselne w Pelplinie po sezonie letnim oraz na uroczystości  w środku tygodnia.
Zapraszamy  do rezerwacji terminów
Pozdrawiamy  serdecznie 
Z okazji nadchodzących Świąt życzymy Wam wszelkiej radości, uśmiechu, wspólnego śpiewania, oraz pomyślności w Nowym roku 2014 i roztańczonego karnawału.
DJ weselny od teraz również w ofercie! Oprawa muzyczna wesel w Pelplinie jako DJ + Wodzirej! Ruszamy na wesela w 2015 roku!

ZESPÓŁ NA WESELE PELPLIN ZAPRASZA DO KONTAKTU :-)

zespół na wesele Pelplin - zespol muzyczny - orkiestra weselna 

Czy zespół na wesele Pelplin może być doskonały? Zapewne nie, nie ma takich zespołów weselnych! Jednak istnieją zespoły muzyczne, które na wesela nadają się bardzo dobrze. My nie mówimy, jak niektóre zespoły weselne Pelplin, że jesteśmy najlepszą orkiestrą! Jednak doświadczenie zespołu TRANS pozwala nam mówić o sobie, że jesteśmy solidną orkiestrą weselną. Co więc przemawia za naszą kapelą? TRANS to zespół muzyczny Pelplin, który ma doświadczenie! Praktyka ta, choć spora, nie spowodawała, że orkiestra weselna nie popadła w rutynę. A z drugiej strony mamy przewagę nad nowymi zespołami muzycznymi. Grając na weselach zwiedziliśmy prawie pięć województw. Znamy jako zespol zwyczaje i oczekiwania muzyczne gości. Słuchaczy zarówno weselnych jak i tych bawiących się na innych imprezach muzycznych. Słuchając głosu weselników wciąż wzpogacaliśmy nasz repertuar. Dlatego piosenki grane przez zespół weselny Pelplin TRANS są różnorakie. Utwory mają jednak wspólną cechę - są taneczne, rytmiczne i dynamiczne. Takie hity, które sprawiają, że od pierwszych nut wesele chce się bawić wraz z zespołem. 

Jedyny w swoim rodzaju zespół weselny "TRANS" to orkiestra weselna zajmujaca się obsługą  następujących imprez: wesele, studniówka, połowinki, ślub, zabawa, sylwestra, impreza firmowa, połowinki itp. Naszym podstawowym założeniem jako zespołu weselnego dostarczać jak najwięcej radości z zabawy. TRANS  to grupa muzyczna, która zagra też w  – Rudno , Subkowy , Swarożyn , Lubichowo.

TRANS to zespół weselny Pelplin grający również w okolicach Pelplina. Występujemy na weselach w takich miejscach jak Rudno, Lubichowo, Subkowy czy Swarożyn. Określając się nowocześnie jako MOBILE BAND dojedziemy na każdą salę weselną, gdzie pragniecie słuchać i bawić się przy naszej muzyce! Zespół na wesele Pelplin TRANS to bogata oferta muzyczna. Dysponujemy aktualnie kilkoma składami zespołów weselnych. Pomijając podstawony układ trzyosobowy, czyli z udziałem wokalistki wystąpić możemy w duecie. Duet może okazać się dobrą oprawą muzyczną mniejszych wesel w Pelplinie. Kolejnym duetem, który wprowadziliśmy do oprawy wesele jest DJ na wesele Pelplin i Wodzirej. Pora na duży zespół muzyczny, bo aż złożony z czterech muzyków. Perkusja, gitara elektryczna, instrumenty klawiszowe i gitara basowa, to instrumenty, które możecie usłyszeć w tymże zespole weselnym. Zdecydujcie, która z opraw muzycznych będzie dla Was najlepsza podczas pelplińskiego wesela i wybierzcie najlepszy zespół muzyczny Pelplin!

Repertuar weselny

Oprawa muzyczna tak znaczącej imprezy, jaką jest uroczystość weselna powinna być przygotowana i realizowana przez doświadczony zespół muzyczny doskonale wiedzący, co lubią i czego oczekują goście weselni. Granie na weselu wymagało będzie, zatem sporego doświadczenia i równie dużej wiedzy na temat oczekiwań gości weselnych i trendów, jakie są w danym czasie najbardziej popularnymi. Prawdą jest, że przyjęcie weselna trwa zazwyczaj całą noc i dlatego też powinno ono mieć swoją odpowiednia dynamikę. Każdy dobrze zgrany zespół na wesele ma, zatem obowiązek zadbać o to, aby wszyscy goście weselni a przynajmniej wszyscy ci, którzy tego oczekują mogli bawić się do białego rana. Dotyczyć to będzie gości młodszych jak i tych już w nieco bardziej sędziwym wieku. Oczywiście poza przygotowaniem właściwego repertuaru na wesele, profesjonalnie grająca orkiestra weselna powinna mieć przygotowane kilka zestawów różnorakich zabaw i konkursów. Umiejętnie przeprowadzone oczepiny pozwalają na zapamiętania na bardzo długi okres czasu właściwego przebiegu wesela. Mile widziane jest żeby wokalista zespołu grającego na przyjęciu weselnym potrafił umiejętnie poprowadzić przebieg całej tej ważnej uroczystości z podziękowaniem dla rodziców gości i wszystkich osób zaangażowanych w wesele.
Organizując wesele, często bardzo spornym tematem dla pary młodej, jest dobór repertuaru muzycznego granego przez orkiestrę weselną. Nie każda para młoda przepada ze tradycyjnymi standardami weselnymi w postaci disco polo, przyśpiewek weselnych i popu z lat 80. Zazwyczaj zespół muzyczny właśnie z takich rzeczy słynie, bo na takich weselach średnia wieku gości wskazuje na to, że właśnie taką muzykę goście będą lubić, a dodatkowo jest to muzyka bardzo rytmiczna i idealna wręcz do tańca. Para młoda, zazwyczaj młodsza od większości swoich gości, woli zupełnie inną muzykę i taką muzykę może zespół na weselu zagrać, jednak nie wiadomo do końca czy spotka się to z przychylnością weselnych gości.
Pamiętajmy o tym, że wesela nie organizujemy tylko i wyłącznie dla siebie. Muzyka grana przez orkiestrę weselną ma się podobać nie nam, ale gościom których chcemy jak najlepiej ugościć. Najlepiej jest wtedy dojść do kompromisu.
Repertuar który układamy z zespołem muzycznym powinien być dostosowany do wieku gości. Jeżeli na weselu średnia wieku przekroczy 30 lat, najlepiej zdecydować się na standardy weselne, przeplatane jednak nowszymi utworami, które pewnie przypasują młodszym gościom. Gdzie tutaj kompromis?
Zazwyczaj po weselu urządzamy również poprawiny. Jest tam czasem więcej gości, czasami inni goście… jednak zazwyczaj na takich poprawinach również gra orkiestra weselna. Wtedy para młoda może popisać się swoim gustem muzycznym i wpłynąć w całości na grany repertuar. Poprawiny to już o wiele mniej formalne przyjęcie na którym para weselna jest już mniej zestresowana a co za tym idzie może się wyluzować przy swojej ulubionej muzyce.
Na poprawinach często też zaproszeni są znajomi pary młodej oraz młodsi goście z rodziny, dlatego też nowoczesny, bardziej oryginalny repertuar grany przez zespół muzyczny może się spotkać nie tylko z akceptacją, ale też z polubieniem. Urządzając wesele pamiętajmy o gościach, to oni w większości sprawią że dzień ten będzie dla pary młodej niezapomniany.

Każdą imprezę, uroczystość, na której gramy i śpiewamy prowadzimy w dynamiczny, żywiołowy sposób ze świetnym doborem piosenek. Występ oprawiony jest doskonale przygotowanym prowadzeniem uroczystości weselnej. Stanowimy zgraną i doświadczoną grupę muzyczną, która wie jak zapewnić dobre show! Muzyka na wszelkie okoliczności związane z tańcem i świetną rozrywką. 

zespół na wesele Pelplin pomorskie

Zespół na wesele pelplin TRANS to zabawy i konkursy weselne. Nasz zespół muzyczny pelplin posiada doświadczenie w prowadzeniu wesel. TRANS orkiestra weselna pelplin gra i śpiewa w akompaniamencie stylowych aranżacji muzycznych. Nie wszystkie zespoły weselne z pelplina grają w sposób zadowalający by zafundować dobrą muzykę na wesela w pelplinie. Grupa weselna Trans to oprawa muzyczna w woj pomorskim, która bawi ludzi zarówno muzyką jak i wodzirejką. Jeżeli pragniecie muzyki w wykonaniu dj-a, który razem z wodzirejem roztańczy pelplińskich weselnych gości, zapoznajcie się z ofertą na stronie dj weselny. Oryginalne piosenki, ulubione utwory w oryginalnych wykonaniach na życzenie Pary Młodej i innych słuchaczy. 
zespół muzyczny na wesele Pelplin - zespoły weselne
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych