warminsko-mazurskie - Morąg


Jesteśmy zespołem muzycznym weselnym zajmującym się obsługą imprez w mieście Morąg.
Bawimy Gości na takich uroczystościach jak wesele, studniówka, firmowe imprezy, osiemnastka, zabawa, rocznica ślubu, bale, sylwester , prywatki, urodziny, prymicje, uroczystości szkolne np. bale gimnazjalne, połowinki itp.
Zespół na wesele Morąg TRANS to trzyosobowa orkiestra weselna, która na życzenia zagra również w składzie 2 lub 4 osobowym, w zalażności od Państwa życzeń i rozaju imprez.
Wybierając zespół muzyczny Morąg TRANS możecie Państwo mieć pewność, ze wesele poprowadzone będzie na wesoło przy odpowiedniej muzyce do tańczenia, konkursach i zabawach.
Postanowieniem naszym jako zespolu na wesele jest jak najlepiej zabawiać wszystkich uczestników imprezy poprzez dobry kontakt i pozytywną taneczną energię, która pozwala zapełnić cały parkiet. 


Zespół muzyczny na wesele Morąg - TRANS - zaprasza do współpracy

Imprezy - Wesele 2013 - Informacje

Promocje na imprezy w miesiącach październik - grudzień oraz na uroczystości w środku tygodnia.
Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminów
Pozdrawiamy serdecznie 

wesele Morąg

zespół na wesele morąg – orkiestra na wesele morąg - zespół muzyczny morąg - orkiestra weselna morąg

Nie tylko muzyka jest ważna. Nie wolno nam zapominać o tym, że dobra zabawa weselna to nie tylko i wyłącznie skoczna muzyka ale również ciekawie dobrane zabawy. Warto więc i na to zwrócić uwagę, kiedy zabierzemy się za szukanie zespołu weselnego. Być może słuchając o tym, co dana grupa w tym temacie ma do zaproponowania, nie będziemy mogli wywnioskować czy sprawdzi się to na naszym weselu, ale zawsze możemy popytać znajomych i w taki sposób zebrać niezbędne informacje. Pamiętajmy o tym, że w każdej dobrej kapeli weselnej powinna znaleźć się przynajmniej jedna osoba, która będzie wspaniałym wodzirejem. Tego typu specjalista potrafi dosłownie porwać do zabawy nie tylko przy rytmach muzyki, ale również wyciągnie zza stołów nawet najbardziej opornych „osobników”. Oni zresztą pewnie takie śmieszne sytuacje najlepiej i najdłużej będą wspominać. Podsumowując, to jaką muzykę na nasze wesele wybierzemy jest niezwykle istotne i decyduje o tym na jak długo nasi goście zapamiętają to jakże istotne dla młodej pary wydarzenie. Najlepiej jest zdecydować się na muzykę różnorodną i nie wolno zapominać o najnowszych przebojach, które będąc bardzo rozpoznawalnymi nie tylko zachęcają do wejścia na parkiet ale nawet sprawiają, że wiele osób pokazuje swoje zdolności wokalne. Jest to też bardzo ciekawa opcja, kiedy nasi znajomi i rodzina mogą nieco pośpiewać w trakcie wesela.

Zespół weselny muzyczny Morąg "TRANS" to udane wesele, bankiet, studniówka, jubileusz, ślub, dancing, zabawa,  impreza firmowa, połowinki, osiemnastki, urodziny, przyjęcia .Orkiestra weselna Morąg zaprasza!

zespół na wesele morąg - orkiestra weselna

tagi; zespół na wesele morąg - zespół muzyczny morąg, orkiestra weselna morąg , zespol na wesele morag - zespół muzyczny na wesele; Morąg wesele - zespół muzyczny , zespół na wesele Morąg - zespół muzyczny warmińsko - mazurskie, zespoły weselne 

OPRAWA MUZYCZNA JAKO DJ Z WODZIREJEM!

Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych