Promocje na imprezy weselne w Czarnej Wodzie w miesiącach październik - grudzień oraz na uroczystości w środku tygodnia.
Zapraszamy do kontaktu z orkiestrą i rezerwacji terminów
Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia na parkiecie :-)
WITAMY SERDECZNIE NA STRONIE ZESPOŁU Weselnego TRANS

Zespół muzyczny TRANS to orkiestra weselna grająca na różnego rodzaju imprezach tanecznych w mieście Czarna Woda.Jesteśmy kapelą zajmującą się obsługą imprez tanecznych okolicznościowych w Czarnej Wodzie typu:wesele, poprawiny, studniówka, osiemnastka, zabawa, rocznica ślubu, bal karnawałowy, sylwester , prywatki, urodziny, jubileusze, bale gimnazjalne, imprezy firmowe, połowinki.

Naszą specjalnością jako zespołu weselnego jest zabawianie zaproszonych gości największymi przebojami minionych lat, biesiadą, tradycyjną muzyką weselną a także najnowszymi piosenkami.
W trakcie imprezy weselnej prowadzimy wiele oryginalnych i zabawnych konkursów, by nikt się nie nudził, zarowno patrzący jak i ci biorący czynny udział.
Zawsze dążymy do tego, by każdy bawiący się przy muzyce naszej orkiestry, znalazł coś dla siebie, ulubioną piosenkę, coś co sprawi, że będzie miło wspominał wspólnie spędzony czas.
Nasze zdobyte doświadczenie jest gwarantem udanej zabawy.
Nigdy nie planujemy sztywno kolejności granych utworów, zawsze na bieżąco dopasowujemy czas i typ muzyki do sytuacji na parkiecie.
Trzymając się weselnej tradycji prowadzimy oczepiny, biesiady, toasty i inne znane weselne obyczaje. Scenariusz oczywiście do wcześniejszego uzgodnienia.

Bogaty repertuar muzyczny, liczne zabawy, konkursy i fachowe prowadzenie (konferansjerka) to nasze główne atuty, których nie może zabraknąć na udanej uroczystości w Czarnej Wodzie, której wyjątkwą i unikalną atmosferę weselną zapewni Państwu nasz zespół na wesele . Dla naszych weselnych gości z Czarnej Wody przygotowaliśmy niespodzianki, które w połączeniu ze świetną muzyką weselną sprawią, że impreza pozostanie niezapomnianą.

♫  ZAPRASZAMY  ♫

Czarna Woda WESELE - zespół na wesela Czarna Woda - zespół muzyczny Czarna Woda - orkiestra weselna - kapela, imprezy

Muzyka i konkursy na weselu

W dniu dzisiejszym praktycznie rzecz biorąc chyba każde wesele obfituje a przynajmniej powinno obfitować w różnego rodzaju gry, konkursy i zabawy mające na celu zabawić uczestników uroczystości weselnej. Odpowiedzialność za przygotowanie odpowiednich konkursów i repertuaru muzycznego ponoszą zazwyczaj kapele weselne grające na weselach. Oczywiście w nieco szczególniejszych przypadkach istnieje możliwość ze repertuar a przynajmniej niektóre z utworów a właściwie to tytuły tych utworów muzycznych zostaną przygotowane przez parę młodą. W końcu to oni sami wiedza najlepiej, jaki repertuar im odpowiada oraz czego by chcieli posłuchać ich znajomi i przy czym się bawią rodzice i ciocie oraz wujkowie. W zdecydowanej większości przypadków jednak każda z młodych par dąży do wyręczenie się w tej kwestii poprzez odnalezienie doskonale przygotowanej i dobrze grającej orkiestry weselnej. To ona, bowiem będzie w stanie zapewnić wysoki poziom granych utworów oraz odpowiednia zabawę na weselu. Przeważająca większość dzisiejszych zespołów weselnych, które posiadają pewne doświadczenie jest w stanie sprostać oczekiwaniom pary młodej i jej gościom weselnym oczekującym na dobra zabawę i szeroką różnorodność repertuaru muzycznego.

Imprezy weselne w Czarnej Wodzie przy dźwiękach naszego zespołu to imprezy, które się pamiąta. Zespół na wesele Czarna Woda -TRANS- to 100% zadowolenia. Nasza orkiestra weselna to również doskonały zespół muzyczny na zabawę, urodziny, przyjęcie czy rocznice ślubu.

Zespół Wesele CZARNA WODA gra również jako DUET weselny, lub orkiestra z perkusją.

Zespół na wesele Czarna Woda

Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych