Promocje na imprezy weselne w Świekatowie w miesiącach październik - grudzień oraz na uroczystości w środku tygodnia.
Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminów
Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia na parkiecie :-)
Zespół na wesele w Świekatowie TRANS

Zespół muzyczny TRANS to orkiestra weselna grająca na różnego rodzaju imprezach tanecznych w miejscowości Świekatowo w woj. kujawsko-pomorskim.Jesteśmy weselną kapelą zajmującą się obsługą imprez tanecznych muzycznych w Świekatowie typu:
wesele, bankiet, poprawiny, studniówka, osiemnastka, zabawa, połowinki, rocznica ślubu, bal karnawałowy, sylwester , dancingi, prywatki, urodziny, prymicje, bale gimnazjalne itp.

Naszą specjalnością jest zabawianie zaproszonych gości największymi przebojami minionych lat, biesiadą, tradycyjną muzyką weselną a także najnowszymi piosenkami.
W trakcie imprezy weselnej w Świekatowie poprowadzimy wiele oryginalnych i zabawnych konkursów, by nikt się nie nudził, zarowno patrzący jak i ci biorący w nich czynny udział.
Zawsze wyznaczamy sobie cel, by każdy kto bawi się razem z nami, znalazł coś dla siebie, ulubioną piosenkę, coś co sprawi, że będzie miło wspominał wspólnie spędzony czas.
Nasze zdobyte weselne doświadczenie jest gwarantem udanej zabawy.
Nigdy nie planujemy sztywno kolejności wykonywanych utworów, zawsze dopasowujemy czas i rodzaj granej muzyki do sytuacji na parkiecie.
Trzymając się weselnej tradycji prowadzimy oczepiny, biesiady i inne znane weselne obyczaje. Scenariusz oczywiście do uzgodnienia.

Bogaty repertuar muzyczny, liczne zabawy i fachowe prowadzenie (konferansjerka) to nasze główne atuty, których nie może zabraknąć na udanej uroczystości. Wiele atrakcji i niespodzianek przygotowanych przez zespół na wesele dla naszych gości ze Świekatowa.

♫  ZAPRASZAMY  ♫

Świekatowo WESELE - zespół na wesela Świekatowo - zespół muzyczny Świekatowo - orkiestra weselna - kapela, imprezy

Dobry zespół muzyczny na wesele Świekatowo - orkiestra weselna -TRANS- obsługa imprez muzycznych, przyjęć, zabaw, wesel w Świekatowie

Zespół na wesele Świekatowo

Wesele Świekatowo - zespół muzyczny. perkusja, wokalistka, zespoły weselne świekatowo, akordeon, skrzypce na ślub swiekatowo, WESELE ZESPÓŁ, zespol z perkusją, duet weselny, muzyka na wesela , zespół ze świekatowa, saksofon, dj, zespół świekatowo
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych