OFERTA dla Par Młodych i organizatorów imprez z Olsztyna

WITA Serdecznie Państwa zespół na wesele Olsztyn TRANSJesteśmy zespołem weselnym trzyosobowym zajmującym się obsługą artystyczną imprez tanecznych okolicznościowych w Olsztynie typu:
wesele, studniówka, osiemnastka, zabawa, bankiet,  rocznica ślubu, bal karnawałowy, sylwester , prywatki, urodziny, prymicje, uroczystości szkolne takie jak bale gimnazjalne, połowinki itp.
Co nas wyróżnia pośród innych weselnych kapel...?
- szeroki zakres wykonywanych usług w branży ślubno-rozrywkowej
- doświadczenie, radość ze współnego grania, muzykowania i bycia na scenie
- różnorodny repertuar piosenek na wesele ( tradycyjna, niezapomniana muzyka weselna, melodie starsze oraz najnowsze piosenki dla młodszego pokolenia ) Repertuar polski jak i zagraniczny, ale zawsze idealnie wybrany do tańczenia
- bogaty wachlarz zabaw integracyjnych oraz oczepinowych
- własny transport, dzięki któremu zawsze docieramy na czas i miejsce
- atrakcyjne ceny w porównaniu do konkurencji
- elastyczność w dostosowywaniu się do gustów słuchaczy, Pary Młodej i Gości
- wysoka jakość oferowanych usług

Jesteśmy orkiestrą weselną złożoną z trzech osób, które zdobywały swoje doświadczenie w szkołach muzycznych oraz różnych kapelach i konkursach. 
Dzielimy się teraz naszą muzyczną pasją z Państwem...

Imprezy - Wesele Olsztyn 2013 - Informacje

Promocje na imprezy weselne w miesiącach październik - grudzień oraz na uroczystości w środku tygodnia.
Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminów
Pozdrawiamy serdecznie 
Nowość 2015! DJ weselny Olsztyn z Wodzirejem od teraz również w naszej ofercie!
Dla Wszystkich pragnących duetu i oryginalnych wykonań!
Odwiedź również nasz dział PORADY PRZEDŚLUBNE I WESELNE, gdzie znajdziesz artykuły pomocne w organizacji wesel, ślubu, doboru muzyki, kryteria wyboru zespołów weselnych, składów grup muzycznych czy piosenki na pierwszy taniec.
Zespół muzyczny Olsztyn - na wesele i poprawiny.
zespół muzyczny na wesele Olsztyn

orkiestra na wesele olsztyn - zespół na wesele olsztyn - zespoły weselne olsztyn – zespół muzyczny olsztyn

Pamiętając o terminach zespołu muzycznego. Zawsze starajmy się szukać zespołu na nasze wesele najszybciej jak tylko będzie to możliwe. W chwili gdy terminy zaczną nas poganiać a nadejdzie dodatkowo sezon weselny, znalezienie dobrych i solidnych wykonawców będzie bardzo trudne. Nie zapominajmy więc i o tej kwestii. Na pewno zależy nam na dobrej zabawie, muzyce i wspaniałych wspomnieniach z przyjęcia weselnego. Organizacja poszczególnych zagadnień związanych z imprezą tego typu zajmuje sporo czasu, dlatego też trzeba mieć na uwadze wszystkie składowe, w tym oczywiście oprawę muzyczną, które pozwolą nam wspominać ten najpiękniejszy dzień w życiu z przysłowiową łezką w oku. Takie muzyczne sentymentalne wydarzenia oraz ich przygotowanie będzie wymagało od nas nie mało trudu, jednak dzięki temu efekt końcowy może być prawdziwym powodem do dumy.
Klasyczny zespół na wesele Olsztyn i muzyka „na żywo” czy nowoczesny DJ i odsłuch ścieżek dźwiękowych z płyt?
Jest to pewien dylemat, z którym borykają się Młodzi planujący rychłe wesele, bowiem dobór odpowiedniego zespołu muzycznego czy choćby solisty stanowi nie lada wyzwanie. Po pierwsze zważywszy na indywidualne upodobania muzyczne, po drugie na konflikt współczesnych trendów z tradycyjnym ujęciem przyjęć weselnych. Innym aspektem mogą być też koszta takiego przedsięwzięcia ale w tym przypadku niekoniecznie. Nie zawsze na zespół muzyczny Olsztyn wydamy więcej niż na dja weselnego. Dj może być zbliżony do kwoty za zespoły weselne Olsztyn. Zasadniczo można wymienić zalety i wady każdej alternatywy muzykowania weselnego, jednak nie rozstrzygnie to tak naprawdę przewagi jednej formy nad drugą więc może po prostu to kwestia wyboru? Dokonując go warto jednak wziąć pod uwagę pewne czynniki min. fakt iż na weselu bawią się Goście z różnych przedziałów wieków, większość zwłaszcza starszych osób może preferować muzykę kapel. Ponadto występ orkiestry weselnej można na bieżąco modyfikować, jest on o wiele bardziej spontaniczny, elastyczny, pozwala na interakcję członków zespołu z Gośćmi. DJ na wesele Olsztyn musiałby pełnić kilka funkcji jednocześnie co nie jest wykluczone, ale bardzo trudne np. bycie muzykiem i wodzirejem zarazem – utrudnia to znacznie skupienie. Oczywiście podjęcie decyzji co do tego, czy będzie to DJ czy jednak orkiestra weselna Olsztyn należy do Młodej Pary nie mniej warto wcześniej wziąć pod uwagę argumenty „za” i „przeciw” . My występując jako dj na wesele Olsztyn jesteśmy zawsze w duecie. Wodzirej odpowiada za tworzenie zabawy, natomias dj na wesele za właściwą muzykę. Taki duet na wesele Olsztyn to rozrywka na poziomie zespołów muzycznych, a do tego z repertuarem, który możecie tworzyć sami.

Zespół weselny Olsztyn "TRANS" to obsługa muzyczna następujących imprez: wesele, studniówka, ślub, zabawa, sylwestra, impreza firmowa, połowinki, osiemnastki, urodziny itp. Zespół na wesele  Olsztyn to orkiestra weselna , która świetnie poprowadzi każdą imprezę.  Zespół na wesele Olsztyn - orkiestra weselna olsztyn - wesele olsztyn , zespół na wesele olsztyn - zespół weselny olsztyn - zespol na wesele olsztyn - kapela z wokalistką - wesele w olsztynie - oprawa muzyczna .

Przychodzi taki moment w życiu, gdy dwoje kochających się ludzi postanawia wziąć ślub. Oczywiście wszyscy zdają sobie sprawę przed jak ciężkim zadaniem staną. Wybór sali, liczba zaproszonych gości, liczba dań głównych i przystawek i wiele, wiele innych. Jednym z największych dylematów młodej pary jest wybór odpowiedniej kapeli weselnej. Muzyka jest bardzo ważnym aspektem dobrego wesela. To właśnie ona pozwala zbudować odpowiedni klimat i nastrój, niezbędny aby wszyscy goście świetnie się bawili. Pisząc ten tekst mam zamiar wspomóc młode, niezdecydowane pary, które dniami i nocami rozmyślają o tym wyjątkowym wydarzeniu, które zbliża się wielkimi krokami. Otóż dobra kapela weselna charakteryzuje się przede wszystkim bogatym doświadczeniem zdobywanym przez lata. Młode orkiestry weselne często nie mają pojęcia w jaki sposób najlepiej jest poprowadzić gości na weselu, przez co zabawa nie wygląda tak szampańsko jak powinna. Dodatkowo bardzo ważny jest bogaty repertuar, obszerny w różnego rodzaju utwory znane i lubiane przez wszystkie pokolenia. Nie można sugerować się swoim gustem muzycznym, gdyż to prowadzi do wielkiej weselnej klapy. Ponadto, głównym kryterium decydującym o wyborze nie może być cena danego zespołu. Kapele weselne zaniżające cenę usługi zazwyczaj należą do tych najgorszych, które za wszelką cenę starają się utrzymać w tym niezwykle trudnym biznesie. TRANS - Orkiestra na wesele Olsztyn jest zespołem ze sporym doświadczeniem na weselnych scenach. Dzięki temu, że od powstania zespołu poważnie podchodzimy do zawodu muzyka wciąż się rozwijamy. Zespół weselny Olsztyn i okolice TRANS wzbogaca repertuar o najnowsze pisenki oraz doskonali zabawy weselne. Dlatego oprawa muzyczna naszego zespołu jest zawsze "na czasie". Jak na weselny zespół muzyczny przystało gramy też inne imprezy w Olsztynie. Trans to także zespół na studniówkę Olsztyn, zespol na polowinki, orkiestra na przyjęcie czy zabawę sylwestrową. Zespół weselny Olsztyn tworzy troje muzyków bogatych w doświadczenia na scenie. Występy w przeglądach piosenek, szkołach muzycznych, czy konkursach wokalnych. Zespół na wesele Olsztyn to grupa muzyczna, z którą zorganizujesz kolejną imprezę!

zespół na wesele Olsztyn

Jakie cechy powinien posiadać właściwy zespół na wesele olsztyn? Dobry zespol muzyczny z olsztyna to pewność wspaniałego poprowadzenia wesela, jak też muzyka grana dla każdego słuchacza bez wyjątku. Czyli piosenki różnowodne stylistycznie, utwory dla słuchaczy młodych, nowoczesnych oraz muzykę dla nieco starszego grona odbiorców. Dobra orkiestra weselna olsztyn to jedynie udana zabawa, wspólny śpiew i radość dla słuchaczy, o to przecież chodzi na weselach. 
Poszukiwanie zespołu na wesele jest zazwyczaj dość trudne dla młodych par, szczególnie wypadkach w których młodzi nie mają zbyt dużego rozeznania w takowych sprawach. O ile takie elementy przyjęcia weselnego jak sala na imprezę czy menu są dość łatwe do wyboru, o tyle muzyka na weselu, a właściwie dj bądź zespół muzyczny to dość trudny temat.
Takie poszukiwania należy rozpocząć od internetu, co w dzisiejszych czasach nie powinno być w ogóle zaskoczeniem. W internecie można wyszukać zespołu muzyczne z okolicy, bądź dj’a który chętnie zagra na naszym przyjęciu. Oczywiście nie należy brać pierwszego lepszego zespołu, należy dokładnie sprawdzić umiejętności takich osób oraz doświadczenie.
Wiele informacji jest zawartych na stronach orkiestr weselnych, można tam posłuchać muzycznego portfolio i przeczytać o doświadczeniu zespołu, a nawet zobaczyć opinię na jego temat. Jeżeli jednak opinie te nie są do końca dla nas wiarygodne, możemy też zapytać o dany zespół na forum.
Ważnymi wyznacznikami którymi powinniśmy się posługiwać w takim wyborze są między innymi wspomniane wcześniej doświadczenie zespołu, repertuar jaki są w stanie zapewnić, cena, oraz dodatkowe atrakcje które zapewniają wykonawcy.
Jeżeli chodzi o wspomniane dodatkowe atrakcje, mam tutaj na myśli dodatkowe oświetlenie, czy też na przykład wytwornice dymu i tym podobne efekty. Dobrze użyte, potrafią stworzyć naprawdę ciekawy klimat, dlatego też warto zainteresować się czy zespół muzyczny ma takie możliwości. Oczywiście ważny jest też repertuar, który powinniśmy ustalić już przed przyjęciem, tak by nie było żadnych nieporozumień i niemiłych niespodzianek podczas samego wesela.Zespół na wesele to bardzo ważna kwestia, należy temu zagadnieniu poświęcić odpowiednią ilość czasu, ponieważ nie dopilnowanie tego może mieć bardzo złe skutki. Muzyka grana po prostu źle, może bardzo szybko popsuć całe przyjęcie weselne, a złą muzykę może zapewnić tylko źle wybrany zespół muzyczny, jeżeli do wyboru nie dołożymy odpowiednich starań. 

orkiestra weselna Olsztyn

orkiestra na wesele olsztyn
Transzespół muzyczny olsztyn, to wysokiej klasy instrumenty muzyczne. Dobry zespół wesele olsztyn to też duet weselny oraz dj. Wodzirej za dj-em prezentujący muzykę w oryginalnych aranżach, ulubionych wykonawców, wokalistów i zespołów. Gramy style pop, polski, zagraniczny, muzykę z nurtu disco polo, rock, dance, latino, śluskie szlagery, utwory dancingowe, weselne, przyśpiewki biesiadne, kaszubskie oraz piosenki, których nie powinno zabraknąć na weselach. Doradzamy podczas wyboru oprawy muzycznaj ślubu w Olsztynie. Szeroka gama wykonawców grających na takich instrumentach jak flet poprzeczny, skrzypce, akordeon, harfa celtycka. Wszyscy wykonawcy mogą występować jako solo lub duet. Współpracujemy również ze sprawdzonymi firmami brznży ślubnej i weselnej. Sale weselne, kamerzyści, fotograf na ślub czy iluzjonista. 
Organizacja olsztyńskiego wesela to nawet pozornie nie jest łatwa sprawa i wie o tym każdy, kto choć raz miał do czynienia z ślubem na własnej skórze, chociażby z perspektywy gościa weselnego. Oczywiście najważniejsza jest data, sukienka ślubna oraz miejsce na wesele. Jest jednak też wiele rzeczy które wydają się być pomijane i to o jednej z nich chce dzisiaj przypomnieć możliwe że przyszłym nowożeńcom.
Zespół muzyczny Olsztyn, to rzecz która od razu kojarzy się z weselem. Bez wątpienia muzyka jest na takich imprezach najważniejsza. Wiele par odkłada wybór zespołu na wesele Olsztyn lub DJ’a na ostatnią chwilę, myśląc że zawsze znajdzie się jakiś zespół.
Jest to jednak bardzo mylne myślenie, ponieważ dobre orkiestry weselne mają dość długie terminy i warto taki zespół weselny wybierać z dość dużym wyprzedzeniem. Wiele miejsc w których robi się wesela Olsztyn oferuje też swój własny zespół muzyczny, pamiętajmy jednak o tym że nie jest to wybór przymusowy i jeśli coś nam się nie podoba, możemy wybrać swój własny weselny zespół.
Przy wyborze zespołu muzycznego ważny jest nie tylko repertuar muzyków, ale też ich umiejętności gry na instrumencie. Warto też zwrócić uwagę na to jakie dany zespół na wesela Olsztyn proponuje zabawy weselne, one również są dość istotne na takie okazje. Rzeczą oczywistą jest sprawdzenie portfolio takich muzyków, chociaż nie każdy jeszcze praktykuje tą czynność. O wiele łatwiej jest wybrać dobrego DJ’a, ponieważ jego umiejętności zazwyczaj nie są aż tak wyszukane jak umiejętności muzyków grających na żywo, jednak i tutaj mogą zdarzyć się niemiłe wpadki z złym wyborem w roli głównej. Dobrym sposobem na wybór zespołu na wesele Olsztyn, jest wybranie kogoś z polecenia, lub kogoś kogo widziało się już przy wykonywanej pracy. Wtedy jest o wiele mniejsza możliwość że zawiedziemy się na swoim wyborze. Nie mniej jednak zespół muzyczny na wesele Olsztyn  jest bardzo ważny i wybór którego nie powinno się zostawiać na sam koniec przygotowań. 

Doświadczenie i zgranie zespołu

Każdy profesjonalnie grający zespół muzyczny jest w stanie zapewnić doskonałego rodzaju oprawę muzyczną na wiele różnorakich uroczystości rodzinnych. Zespół taki w bardzo dobry sposób potrafi zadbać o dobrze przygotowany program podczas trwania uroczystości weselnej. Umiejętne poprowadzenie wesela od samego początku jego trwania do opuszczenia sali tanecznej przez ostatniego gościa to wyjątkowo ważna i cenna umiejętność. Zapewnienie odpowiedniego stanu rzeczy gwarantuje z cała pewnością dobrze przygotowany repertuar wybranego zespołu oraz lata doświadczeń, jakie posiada nasza orkiestra weselna. To właśnie dzięki dużemu doświadczeniu wszyscy członkowie zespołu wiedzą w doskonały sposób jak się zachować w określonych sytuacjach. Kierownik, założyciel czy też wokalista zespołu wie, czego może się spodziewać i na co liczyć ze strony członków swojej kapeli muzycznej. Dobrze zgrany zespół na wesele jest w stanie zagwarantować doskonałą zabawę wszystkim uczestnikom uroczystości weselnej. Uroczystości, która przez długi okres czasu będzie przez nich miło wspominana. Oczywiście dobrze grający i posiadający dobrą opinie zespół jest chętnie zapraszany nie tylko na tego rodzaju uroczystości. Z jego usług korzystają również osoby organizujące innego rodzaju imprezy.
Polecamy: Onet Muzyka, Artyści Płyty WP, Muzyka w Google Play. youtube - UrbanRecTv Gazeta PL Olsztyn  mg.gov.pl

Zespół weselny Olsztyn - co warto wiedzieć

Każdy organizator ślubu i wesela zdaje sobie na pewno sprawę z jakim ogromem pracy wiążą się poszczególne zagadnienia. Do jednych z najważniejszych należy niewątpliwie wynajęcie zespołu weselnego Olsztyn. Przy tej okazji należy pamiętać o tym, aby za wszelkie działania mające na celu znalezienie możliwie najlepszych muzyków, zabrać się odpowiednio wcześnie. Najlepsze kapele są bardzo rozchwytywanie i mają zapełniony grafik czasem z kilkuletnim wyprzedzeniem. Tak więc w momencie kiedy mamy już ustalony termin i wiemy, gdzie uroczystości weselne się odbędą, powinniśmy przystąpić do działania. Kiedy już znajdziemy ciekawą kapelę, musimy obowiązkowo spisać umowę. Jest ona gwarantem tego, że wszelkie ustalenia z muzykami doją do skutku, a my nie zostaniemy na weselu przy muzyce puszczanej z płyt. W większości przypadków będzie niezbędne także wpłacenie niewielkiej zaliczki. Gdy już dopełnimy tych ważnych kwestii formalnych, zostaje nam już tylko czekać na samą uroczystość i świetną zabawę. Taką bowiem jest w stanie zapewnić każdy szanujący się zespół weselny, bez względu na to ilu członków liczy grupa. Decydując się na konkretne osoby, zadbajmy także o to, aby dysponowały one różnorodnym repertuarem. Im bardziej urozmaicone będą utwory wchodzące w jego skład, tym lepiej i na ciekawszą zabawę można liczyć. Nie bez znaczenia są również wszelkie zabawy weselne. Przy nich goście zdecydowanie najczęściej dają się ponieść emocjom.

Zespół na wesele TRANS grał już w takich miastach jak

Graliśmy i śpiewaliśmy na weselach w takich miejscach jak Kwidzyn, Mława, Olsztyn, Pelplin i Chojnice. Występowaliśmy zarówno jako trio TRANS, czyli zespół muzyczny z wokalistką, ale również jako duet na wesele. Dla słuchaczy lubiących żywe instrumenty muzyczne zespół na wesele Olsztyn TRANS występuje grając jako czworo muzyków. Skład instrumentalny takiej konfiguracji to perkusja, gitary basowa i elektryczna oraz instrumenty klawiszowe. W związku z zapotrzebowaniem aktualnego rynku weselnego rozpoczęliśmy też oprawę muzyczną jako DJ na wesele Olsztyn. Jest to duet na wesele, poprawiny czy urodziny, który tworzy Dj na wesele oraz Wodzirej!
Wokalistka w zespole.
Jeśli dotarliście już w przygotowaniach weselnych do wyboru zespołu muzycznego, najlepiej wówczas jest znaleźć taką kapelę wśród,której znajdziemy wokalistkę. Otóż jeśli postawimy na zespół na wesele Olsztyn, w którego skład wchodzą sami mężczyźni, może zdarzyć się sytuacja, iż niestety nie będziemy mogli wykorzystać na weselu pewnych piosenek, ponieważ nie będą one odpowiadały naszym wokalistom. W niektórych utworach, potrzebny jest duet kobiety i mężczyzny, dlatego warto się zastanowić nad kobietą w zespole (pamiętajmy oczywiście aby zapytać czy jest ona wokalistką). Na Polskim rynku muzycznym, wiele piosenek weselnych wykonywana jest przez panie. Jeśli będziemy słyszeli tylko i wyłącznie męski głos przez całe wesele, stanie się to wówczas monotonne i nudne, co może zniechęcić gości do dalszej zabawy, a to w konsekwencji spowoduje, iż wesele Olsztyn będzie nie do końca udane. Nie zapomnijmy również o mężczyznach znajdujących się na olsztyńskim weselu, Panowie zdecydowanie wolą oglądać kobietę na scenie niż samych mężczyzn. Jeśli zatrudnimy zespół muzyczny Olsztyn z mieszanym składem, wszyscy będą zadowoleni, zarówno my jak i zaproszeni przez nas goście. Zbliżając się zatem ku końcowi, pamiętajcie moi drodzy, że organizując wesela Olsztyn, zawsze musimy pamiętać o naszych gościach, a nie tylko i wyłącznie o sobie. I nie chodzi mi tutaj już tylko i wyłącznie o zespół muzyczny na wesele Olsztyn, który wybierzecie, ale o wszelkie inne ważne kwestie, takie jak menu, miejsce uroczystości, poinformowanie gości z odpowiednim wyprzedzeniem, i wielu innych istotnych aspektach.
Zespół na wesele Olsztyn oraz DJ i Wodzirej w duecie!

Zespół weselny Olsztyn na ostatnią chwilę

Wydawać by się mogło, że wszelkie działania związane z organizacją wesela w Olsztynie muszą być przeprowadzone na długo przed planowaną datą uroczystości. Oczywiście powinniśmy postępować tak, aby rzeczywiście wyrobić się ze wszystkim weselnymi sprawami najszybciej jak to będzie możliwe. Jednakże od każdej reguły zdarzają się wyjątki i podobnie może być w przypadku przyjęcia weselnego. Kiedy np. wypadnie nam z jakichś powodów wybrany przez nas zespół muzyczny Olsztyn, musimy naprędce zorganizować zastępstwo. Na dosłownie kilka dni przed planowanymi uroczystościami może to być dość trudne, ale jak najbardziej wykonalne. Należy zatem przystąpić do działania. Najpierw skierujmy kroki do olsztyńskich restauracji, gdzie organizowane są wesela. Zespoły weselne Olsztyn zostawiają tam swoje wizytówki, więc możemy mieć już jakiś punkt zaczepienia. Jeżeli kapele do których numery otrzymamy, nie będą mogły nam pomóc, siądźmy do komputera. Internet jest nieograniczonym źródłem informacji i znajdziemy tam na pewno to, czego szukamy, w tym przypadku fajny zespół na wesele Olsztyn. Wprawdzie w sezonie weselnym, sporo zespołów muzycznych ma bardzo napięty grafik występów, jednakże nie ma rzeczy niemożliwych i na pewno nasza misja się powiedzie. Nie ma więc co załamywać rąk, należy tylko wziąć się w garść i przeszukać kolejne strony zespołów weselnych w sieci. Możemy także podpytać znajomych, czy któryś z nich nie zna jakiejś orkiestry weselnej grającej w Olsztynie. Nie ulega wątpliwości, że nasze starania przyniosą pozytywny efekt i nasze wesele uświetniony będzie wyjątkową oprawą muzyczną w wykonaniu idealnego zespołu weselnego.
Zespół na wesele Olsztyn warmińsko-mazurskie.
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych