ZESPÓŁ NA WESELE NAKŁO NAD NOTECIĄ TRANS.
Zespół muzyczny TRANS to orkiestra weselna grająca na różnego rodzaju imprezach tanecznych w Nakle nad Notecią.

Jesteśmy kapelą zajmującą się obsługą imprez tanecznych okolicznościowych, rodzinnych typu:
wesele, poprawiny, studniówka, osiemnastka, zabawa, rocznica ślubu, bal karnawałowy, sylwester , prywatki, urodziny, prymicje, uroczystości szkolne jak bale gimnazjalne, imprezy firmowe, połowinki itp.
Naszą specjalnością jest zabawianie zaproszonych gości największymi przebojami minionych lat, biesiadą, tradycyjną muzyką weselną a także najnowszymi piosenkami.

W trakcie imprezy prowadzimy wiele oryginalnych i zabawnych konkursów, by nikt się nie nudził, zarowno patrzący jak i ci biorący czynny udział.
Zawsze dążymy dp tego, by każdy kto bawi się razem z nami, znalazł coś odpowieniego dla siebie, ulubioną piosenkę, coś co sprawi, że będzie miło wspominał wspólnie spędzony czas.
Nasze zdobyte doświadczenie jest gwarantem udanej zabawy.
Nigdy nie planujemy sztywno kolejności granych utworów, zawsze dopasowujemy czas i typ muzyki do sytuacji na parkiecie.

Trzymając się weselnej tradycji prowadzimy oczepiny, biesiady i inne znane weselne obyczaje. Scenariusz oczywiście do uzgodnienia
.
Bogaty repertuar muzyczny, liczne zabawy i fachowe prowadzenie (konferansjerka) to nasze główne atuty, których nie może zabraknąć na udanej uroczystości

Nakło nad Notecią wesele - zespół muzyczny na wesela w Nakle nad Notecia  - orkiestra weselna

TRANS zespół na wesele Nakło nad Notecią to orkiestra z bogatym repertuarem. Zwykle muzycy tworząc repertuar na wesela posiłkują się piosenkami rodem z muzyki: rozrywkowej, pop, biesiadnej a nawet rocka i disco polo. Takie pewnego rodzaju mieszanki stanowią najlepsze tło do tańca i ludzie przy nich świetnie się bawią. Bez wątpienia nie ma nic gorszego niż nuda na weselu. W związku z tym muzyka musi być taka, aby goście mogli się przy niej wyszaleć. Nasz zespół muzyczny Nakło nad Notecią doskonale zdaje sobie z tego sprawę, i umie tak dopracować swój repertuar, aby jak największe grono weselników było zadowolone z naszego występu. Warto więc sięgać po kompetentne i sprawdzone zespoły weselne, bowiem to one właśnie są gwarancją wyjątkowego klimatu wesela. TRANS to orkiestra weselna, która w Nakle rozbawi każdego weselnego słuchacza. Zespół na wesele Nakło nad Notecią TRANS i gra muzyka! Wybierzcie dla siebie idealną oprawę muzyczną wesela. Duet weselny, trio lub dj na wesele Nakło nad Notecią! Zapraszamy!

Lista wpisów

naklo

Jako oryginalny zespół muzyczny grający na weselach jesteśmy bardzo elastyczni i wpasujemy się w Wasze oczekiwania, gdyż zdajemy sobie świetnie sprawę z faktu, że każda muzyczna impreza jest inna. Zespół muzyczny nie toleruje długich pauz, dzięki czemu nasze występy na żywo w całości wypełnione są weselną muzyką. Dajemy Wam możliwość wyboru muzyki puszczanej w przerwach, pomiędzy występami orkiestry weselnej. Zdajemy sobie sprawę, że niektóre utwory z naszego repertuaru mogą nie przypaść Wam do gustu. W takim wypadku, nasz zespol muzyczny, może przygotować dla Waszych gości specjalny repertuar. Jeśli chcesz, aby muzyka grana na Twojej imprezie była na naprawdę wysokim poziomie, zaangażuj do tego nasz zespół muzyczny natychmiast! Zespół weselny tworzą zdolni muzycy, którzy wykonują swoją muzyczną pracę z pasją. Lubimy śpiewać, grać i bawić ludzi. Możliwość zagrania Wam ulubionych utworów, upragnionych piosenek oraz zadowolenie wszyst...
czytaj więcej »

zespół na wesele nakło nad notecią

zespół muzyczny na wesele Nakło nad Notecią

TRANS zespół na wesele nakło nad notecią to przede wszystkim odpowiedni repertuar, muzyka specjalnie wybrana do tanecznych zabaw. Nowoczesny zespół muzyczny nakło nad notecią to prócz muzyki doskonale prowadzone zabawy i konkursy weselne, które stanowią podstawę każdego wesela. TRANS orkiestra weselna nakło to także prowadzenie całej imprezy w dynamiczy sposób, które w połączeniu z właściwą oprawą muzyczną daje urozmaicone show podczas każdego wesela. Nasz zespol na wesele nakło nad notecią to kapela grająca od dawna, dlatego doświadczenie zespołu powoduje, że znamy gusta muzyczne, taneczne i stylistyczne każdego grona. Tylko wybrane zespoły weselne nakło nad notecią potrafią rozbawić gości weselnych swoją muzyką, repertuarem i prowadzeniem wesel. Nieliczne zespoły muzyczne nakło nad notecią podążają za dzisiejszymi trendami i rozwijają się zarówno muzycznie jak i konferansjersko.Nasz zespół na wesela naklo nad notecia to trio, duet, bądź kwartet, a wybór składu muzyków należy wyłącznie do Was. Obecne orkiestry weselne nakło nad notecią winny poszerzać możliwości wyboru składów czy muzyków zapewniających oprawę muzyczną imprez. My idziemy jeszcze dalej! Od teraz wesela w nakle gramy też jako DJ weselny! Nie jest to jednak DJ występujący solo, a w duecie. Duet DJ z wodzirejem to doskonałe połączenie muzyki w oryginalnych wykonaniach waszych ulubionych artystów, piosenkarzy z prowadzeniem i zabawianiem gości weselnych.  Warto więc również rozważyć opcję DJ-a z wozirejem jako podstawowa oprawa muzyczna!
Gramy i śpiewamy dla Was w województwie kujawsko-pomorskim w takich miastach jak Bydgoszcz, Chełmno, Grudziądz, Sępólno Krajeńskie, Włocławek, Świecie, Toruń, Żnin, Łabiszyn, Kamień Krajeński, Barcin i innych miastach, gdzie planowane są udane wesela z zespołem muzycznym TRANS!
Odwiedźcie również stronę ORKIESTRA WESELNA FACEBOOK i zobacznie gdzie graliśmy!
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych