Zespół na wesele Kwidzyn - pomorskie

Wraz z mężem bardzo chcieliśmy podziękować za świetną i udaną zabawę na naszej uroczystości weselnej. Wesela nasze było w Warszawie, zazwyczaj orkiestra nie dojeżdża na wesela tak daleko, jednak zdecydowali się zrobić wyjątek, odwiedzić naszą stolicę i zagrać u nas wesele.
Może kogoś zdziwić, że para ze stolicy miała problemy ze znalezieniem zespołu weselnego. Jednak tak było, niby Mazowsze to bardzo duży region jednak gdy przychodzi co do czego to jest bardzo malutki. Zespołów weselnych może jest dużo, ale żaden nie przypadł nam do gustu tak jak zespół weselny Trans. Przez kilka lat pracowaliśmy za granicą, więc mogliśmy sobie pozwolić na wyjątkowe wesele. Chcieliśmy mieć dwudniową imprezę, a zespół weselny Trans idealnie się do tego nadawał.
Dzień ślubu – cóż mogę powiedzieć wszystko bez zastrzeżeń, ale zacznę może od początku. Jak już wspomniałam chcieliśmy mieć naprawdę mega dużą imprezę, taką z pompą więc zadbaliśmy o każdy szczegół. Orkiestra weselna pojawiła się w moim domu tuż przed przyjazdem wtedy jeszcze mojego narzeczonego i zaczęli grać na akordeonie, dzięki słyszane były bardzo przyjemne na ucha i pozwoliły na to, żeby zająć gości zanim zdążyłam się ubrać w suknię ślubną i się przed nimi zaprezentować. Tak jak wspomniałam chcieliśmy mieć wyjątkowe wesele, więc wprowadziliśmy również zespół weselny Trans do kościoła. Muszę przyznać, że wybór instrumentów jest bardzo bogaty. My się zdecydowaliśmy na harfę oraz śpiewaczkę klasyczną. Dzięki takiemu połączeniu ceremonia nie była oklepana, z góry przewidziana. Założony cel tutaj został osiągnięty.
Kolejny etap naszego wielkiego dnia to wesele czyli nic innego jak potańcówka. Tutaj również pragnęliśmy czegoś więcej, więc wybraliśmy zespół weselny Trans w składzie 4-osobowym. Im więcej instrumentów tym lepiej, u nas była perkusja, instrumenty klawiszowe z gitarami – elektryczna i bas. Efekt rewelacyjny. Muzyka grana przez zespół brzmiała rewelacyjnie, a jak dorzucić głos wokalistki to już było fenomenalnie. To nie jest tylko moje zdanie i mojego męża, ale również w samych superlatywach wypowiadali się goście weselni.
Wesele to również zapewnienie rozrywki przez zespół weselny czyli różnego rodzaju gry i zabawy oraz kierowanie całym weselem. Tutaj również zespół weselny Trans stanął na wysokości zadania. Przemówienia w naszym imieniu bardzo pięknie wygłoszone, sama lepiej bym tego nie zrobiła. Widziałam, że wszystko było mówione ''z lotu'', nieczytane z kartki. Właśnie tych zabaw się obawiałam, ale całe szczęście zespół Trans pomógł mi przez to wszystko przebrnąć z przyjemnością. Wszyscy się bardzo dobrze bawili, chętnych do brania udziału w konkursach nie zabrakło a wręcz przeciwnie część osób musiała odejść z kwitkiem, gdyż ilość miejsc ograniczona.
Podsumowując całe wesele to wszystko wyszło świetnie, tak jak chcieliśmy. Mieliśmy do czynienia z doświadczonym zespołem weselnym, więc chyba nie mogło być inaczej. Zabawa zgodnie z oczekiwaniami trwała do białego rana i czekać było trzeba tylko poprawin.
Z moim narzeczonym tuż przed ślubem zgodnie stwierdziliśmy, że skoro bierzemy zespół weselny z innego miasta to warto również skorzystać z ich usług podczas poprawin. Jak wiadomo sale weselne nie oferują sprzętu na poprawiny, a wozić swojego nie było sensu. Poprawiny były na 100 osób, zwłaszcza że dużo osób było przyjezdnych więc wynajęliśmy DJ z Wodzirejem. Nikt przecież lepiej nie zaopiekuje się gośćmi niż profesjonaliści. No i tak się stało. Znów mogliśmy poczuć choć namiastkę zabawy z dnia poprzedniego i jeszcze poszaleć na parkiecie, tylko tym razem w znacznie wygodniejszych strojach (na pewno wygodniej dla mnie). Utwory zaprezentowane były świetne, rodzaje muzyki różne i to nas się wszystkim podobało. Wodzirej to dusza towarzystwa, nadaje się do swojej pracy. Jest po prostu w tym świetny.
Wrażenia ogólne – chyba nikt nie zapomni naszego wesela, dołożyliśmy do tego wszelkich starań. My jako organizatorzy byliśmy bardzo zadowoleni ze wszystkiego, dopisała pogoda, towarzystwo i nasz wspaniały zespół weselny Trans. Dziękujemy Wam jeszcze raz za to, że odległość nie gra dla Was roli.
Więcej opinii o orkiestrze tutaj.
Jesteśmy zespołem weselnym stanowiącym oprawę muzyczną w Kwidzynie.

Orkiestra nasza to doskonała muzyka na wesela, rocznice ślubu czy urodziny.
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych