Promocje jesienno-zimowe na imprezy w Konarzynach oraz na uroczystości w środku tygodnia.
Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia na parkiecie :-)
Wesele Konarzyny z zespołem TRANSJesteśmy zespołem muzycznym trzy-osobowym zajmującym się obsługą imprez w Konarzynach.
Specjalizujemy się w oprawie muzycznej uroczystości typu:
wesele, studniówka, osiemnastka, zabawa, rocznica ślubu, bal karnawałowy, sylwester , prywatki, urodziny, prymicje, taneczne uroczystości rodzinne, bale gimnazjalne, połowinki i inne.
Zespół na wesele Konarzyny *Trans* wyróżnia się doskonałym wyczuciem potrzeb oraz muzycznych gustów bawiących się gości. Dzięki bogatemu repertuarowi tanecznych, weselnych piosenek z łatwością dopasowujemy się do uczestników imprezy.
Jako orkiestra na wesele Konarzyny prowadzimy szereg ciekawych konkursów i zabaw, by prócz tańczenia zapewnić Gościom jeszcze większą rozrywkę.

Gorąco zapraszamy również do współpracy przyszłych Nowożeńców i organizatorów z miejscowości okolicznych; Sąpolno, Nowa Wieś, Nowa Karczma, Konarzynki, Żychce, Jarzębnik, Dąbrowa Człuchowska, Ciecholewy , Zielona Chocina, Przechlewko, Kiełpin, Polnica.

Imprezy 2014 - Informacje

Od teraz wprowadzamy możliwość oprawy muzycznej także jako DJ z wodzirejem. Duet taki to dobry wybór dla osób ceniących sobie oryginalne wykonania znanych przebojów z tak samo dobrym prowadzeniem wesel. Oferta pod adresem www DJ + Wodzirej. 

Konarzyny WESELE - zespół muzyczny – orkiestra weselna - zespoły weselne

Wybierając zespoły weselne niezbędne jest pamiętać, by zabawę weselną powierzyć orkiestrze, która potrafi nie tylko grać, ale również wesoło poprowadzić imprezę. Dlatego tak ważne jest, by w szeregach zespołu muzycznego weselnego była osoba, która pełni rolę wodzireja. Wodzirej prowadzący zabawy, dialog z słuchaczami jest w grupie muzycznej najważniejszy. To właśnie konferansjer powoduje, że goście weselny nabierają chęci do zabawy, tańca i śpiewu wraz z zespołem. Muzyka to jedno, a wodzirej to podstawa! W naszej grupie muzycznej możecie liczyć zarówno na muzykę w dobrym wykonaniu jak i prowadzenie na poziomie. Repertuar zespołu weselnego zawiera popularne, znane piosenki polskie i melodie znane na świecie. Gramy muzykę z gatunków polskiego pop, disco polo, dance, oraz wszystkim dobrze znaną biesiadę. To przy takich melodiach na weselu goście bawią się wyśmienicie.

Grupa "TRANS" zajmuje się oprawą muzyczną następujących imprez: wesele, jubileusze rodzinne, spotkania, studniówka, ślub, zabawa, sylwestra, impreza firmowa, połowinki, osiemnastki, prymicje, przyjęcia itp. Orkiestra na wesele w Konarzynach TRANS gra także w takich miejscowościach jak Sąpolno, Nowa Wieś, Nowa Karczma, Konarzynki, Żychce, Jarzębnik, Dąbrowa Człuchowska, Ciecholewy , Zielona Chocina, Przechlewko, Kiełpin, Polnica.

Jesteśmy zespołem weselnym, który z uwagi na obecne zapotrzebowania różnorakich składów muzyków przygotował specjalne opcje. Począwszy od duetu, który sprawdzi się świetnie na małych weselach, urodzinach, czy poprawinach, poprzez trio, aż po kapelę czteroosobową. Taki skład muzyczny przeznaczony jest dla wielbicieli ceniących sobie żywe instrumenty. Wszystkie Pary Młode z Konarzyn, Ciecholew, Sąpolna, Dąbrowy Człuchowskiej czy Żychc pragnące zespołu z perkusją, gitarami i instrumentami klawiszowymi zachęcamy do odwiedzenia zespołowej strony internetowej pod tym adresem vipband.
Zespół muzyczny na wesele konarzyny. Polecamy zespół weseleRadio EskaSuper Express  Onet Muzyka
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych