Promocje na imprezy weselne w Gniewinie w miesiącach październik - grudzień oraz na uroczystości w środku tygodnia.
Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminów
Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia na parkiecie :-)
WITAMY SERDECZNIE NA STRONIE ZESPOŁU Weselnego TRANS

Zespół muzyczny TRANS to orkiestra weselna grająca na różnego rodzaju imprezach tanecznych w miejscowości Gniewino w województwie pomorskim.Jesteśmy kapelą weselną zajmującą się obsługą imprez muzycznych w Gniewinie. 
Zagramy z przyjemnością na imprezach typu;
wesele, poprawiny, połowinki, osiemnastka, zabawa, urodziny, rocznice ślubu, bal karnawałowy, sylwester , prywatki, prymicje, bale gimnazjalne, imprezy firmowe, wieczorki taneczne, połowinki itp.

Będąc orkiestrą weselną naszą specjalnością jest zabawianie weselników największymi, niezapomnianymi przebojami, tradycyjną muzyką weselną, biesiadną, a także najnowszymi piosenkami.
W trakcie naszyego występu prowadzimy wiele oryginalnych i zabawnych zabaw i konkursów, by nikt się nie z nami nudził.
Zawsze dążymy , by każdy uczestnik imprezy, znalazł coś dla siebie, ulubioną piosenkę, dzięki której będzie miło wspominał wspólnie spędzony czas.
Zdobyte doświadczenie naszego zespołu weselnego jest gwarantem udanej zabawy.
Nigdy nie planujemy  kolejności i ilości granych utworów, zawsze dopasowujemy czas i rodzaj tanecznej muzyki do sytuacji na parkiecie.
Trzymając się tradycji weselnych prowadzimy oczepiny, biesiady i inne powszechnie znane weselne obyczaje. Scenariusz oczywiście do indywidualnego uzgodnienia.

Bogaty repertuar muzyczny, liczne zabawy i fachowe prowadzenie oraz kontakt z Państwa gośćmi to nasze główne atuty, których nie może zabraknąć na udanej uroczystości

♫  ZAPRASZAMY  ♫

Gniewino WESELE - zespół na wesela Gniewino - zespół muzyczny Gniewino - orkiestra weselna Gniewino - kapela, imprezy , zespoły weselne

Organizując przyjęcie weselne Młoda Para staje przed wyborem zespołu weselnego i muzyki. Poszukiwania zespołu weselnego należy zacząć odpowiednio wcześnie, gdyż te lepsze zespoły weselne Gniewino są bardzo rozchwytywane. Te znane i dobre zespoły weselne mają wypełnione terminarze nawet z 2-letnim wyprzedzeniem.
Idealny zespół weselny, z którego na pewno wszyscy będą zadowoleni to taki który sprawi, że zabawa weselna będzie trwała do białego rana, nikt nie będzie chciał schodzić z parkietu, chyba że na ciepły posiłek a nastrój gości będzie dzięki zespołowi wspaniały.
Jeśli chce się zapewnić gościom niezapomnianą i wspaniałą rozrywkę i nie liczy się z kosztami to warto wybrać zespół weselny Gniewino, który składa się z kilku osób - minimum 4-5. Większa ilość osób w zespole weselnym zagwarantuje muzykę graną na żywo, taką z użyciem różnych instrumentów a nie odtwarzaną z playbacku. Tak naprawdę gdyby Młoda Para chciała mieć graną muzykę z płyt to wynajęłaby DJ a nie zespół weselny, na pewno wyniosłoby ich taniej. Zespoły weselne z większą liczbą członków mogą popisać się swoją grą na instrumentach, nie da się ukryć że takie brzmienie jest nieocenione i ci, którzy znają się na muzyce będą zachwyceni. Wiadomo też, że bez względu na wiek goście wolą bawić się przy muzyce granej przez zespół na wesele Gniewino na żywo, więc docenią starania Młodej Pary i zapamiętają ten dzień już na zawsze.Organizując przyjęcie weselne warto wyjść z założenia że to jedyny dzień w życiu, nigdy już się nie powtórzy więc powinno się na nim oszczędzać, co nie znaczy że trzeba wydać na orkiestrę majątek. Wszystko można połączyć w jedną całość, poszukać czegoś taniej, tam gdzie się ale na pewno nie oszczędzać na zespole weselnym, kamerzyście czy też fotografie. Wiadomo że po każdym przyjęciu weselnym zostaje na pamiątkę płyta DVD, nie da się na niej nic ukryć, zwłaszcza jeśli zespół weselny by fałszował lub to że gościom nie odpowiadała grana przez zespół weselny muzyka. Warto dołożyć starań żeby wszystko było idealnie.
zespół muzyczny gniewino , kapela weselna z gniewina, zespół na  wesele gniewino, zespoły weselne , orkiestra weselna gniewino, zespoły muzyczne GNIEWINO, zespol muzyczny na wesela gniewino, zespół weselny gniewino, orkiestry na wesela gniewino
O roli zespołu weselnego.
O roli zespołu weselnego można by rozmawiać bardzo długo. Jedną z najważniejszych funkcji, jakie musi on spełnić, bez wątpienia jest przygotowanie oprawy muzycznej w taki sposób, aby każdy z gości weselnych dobrze ją wspominał. Zadanie to do najłatwiejszych nie należy, jednakże sporo grup, zespołów muzycznych, kapel weselnych świetnie sobie z nim radzi. W sytuacji gry grupa muzyków profesjonalnie podchodzi do powierzonych jej zadań, możemy liczyć na doskonałą zabawę przy bardzo różnorodnych utworach. To jest właściwie jedna z najistotniejszych kwestii, a konkretnie duża różnorodność. Jeśli postawimy tylko na jeden styl muzyczny, możemy nie trafić w gusta naszych gości. Kiedy jednak zdecydujemy się na urozmaicone mieszanki, bez wątpienia większość weselników ruszy w tany. Dlatego też niezwykle istotny jest odpowiednio skomponowany repertuar, który będzie zawierał różne piosenki, zarówno rodzimych artystów jak i tych pochodzących spoza granic naszego kraju. Oczywiście poza samą oprawą muzyczną do zadań kapeli weselnej należy także zadbanie o odpowiednio przygotowane gry towarzyskie. To im zawdzięcza się najpiękniejsze i najweselsze wspomnienia i wiele osób wprost nie może się ich doczekać. Im bardziej są one szalone, tym lepsza towarzyszy im zabawa. Pamiętajmy więc, aby zapytać i o ten aspekt występu zespołu. Pozwólmy też doradzić sobie w kwestii doboru muzyki jaką ma wykonywać zespół na wesele Gniewino. Mamy wszakże do czynienia z profesjonalistami, którzy chętnie udzielą nam wszelkich rad.

Zespół muzyczny z wodzirejem

Ogólnie dobrze znanym sekretem większości imprez jest oczywiście dobrze dopasowana muzyka do upodobań osób biorących udział w danego rodzaju imprezie. Dotyczy to wszelkiego rodzaju imprez począwszy od małych i nieco bardziej kameralnych imprez rodzinnych a skończywszy na dużo większych imprezach jak chociażby zawarcie związku małżeńskiego i towarzyszące mu huczne wesele. W zależności od rodzaju imprezy różnic się może kapela lub zespół, który będzie odpowiedzialny za oprawę muzyczną na imprezie. W przypadku mniejszych imprez jak chociażby urodziny wystarczy zazwyczaj jakiś sprzęt grający. Natomiast w przypadku dużego wesela najlepiej wybrać profesjonalny zespół muzyczny z wodzirejem prowadzącym całą imprezę weselną. To właśnie taka osoba jak wodzirej w doskonały sposób potrafi rozruszać całe towarzystwo na parkiecie i jest odpowiedzialna za przebieg całej zabawy weselnej. Każdy profesjonalny zespół na wesele posiada kogoś takiego w swoim składzie. Może to być typowy wodzirej lub wokalista zespołu dbający o to żeby nasi goście weselni dobrze się bawili. Osoba ta jest odpowiedzialna również za przygotowanie interesujących zabaw weselnych oraz za umiejętny przebieg oczepin. Od niej zależy też w dużej mierze jak długo potrwa nasze wesele. Zespół muzyczny Gniewino TRANS to również Wodzirej! Niezależnie w jakim składzie gramy muzyk zapewnia gościom doskonałe show!

Doskonałe, udane wesela w Gniewinie gwarantuje zespół muzyczny na wesele, zabawę, sylwestra -TRANS- unikalna orkiestra weselna na imprezy Gniewino 2014.

Zespół muzyczny oprócz Gniewina występuje na weselach też w innych miastach. Oprawa muzyczna zespołu TRANS to całe województwo pomorskie. Więc jeśli Masz ochotę, by na Waszym weselu zagrał zespół na wesele Gniewino TRANS, nie ma przeszkód, dojedziemy i rozbawimy również Twoich gości! Nowe wypiera stare – wie o tym chyba każdy, ale czy nowe znaczy lepsze? To już dyskusyjne. Choćby w odniesieniu do muzyki weselnej. Wiadomo – dobrą zabawę lubi każdy, nikt nie wzgardzi szalonym tańcem do białego rana przy akompaniamencie znanego repertuaru. Jednak znany coraz częściej równoznaczny jest z osłuchanym, a osłuchany z nudnym. Stąd też warto pójść krok dalej i sięgnąć po co nowatorskiego i niekonwencjonalnego w swej formie, bo po pierwsze zagwarantujemy sobie przednią zabawę, Gościom szampański nastrój, atmosferę i zaskoczymy ich swoją inwencją. Młodzi w znacznej mierze preferują jednoosobowy zespół, którym jest nikt inny jak tylko mistrz konsolety i odtwarzania płyt: DJ. Nie chodzi tutaj o potępienie tej formy rozwiązania, ma ona swoje zalety, raczej skupmy się czy jest tą najlepszą jeśli organizujemy wesele. Prawdą jest w wielu przypadkach nie do podważenia, że DJ –e potrafią świetnie łączyć rolę muzyka i wodzireja zarazem lecz minusem jest z pewnością brak występu „live”. Miłośnicy tej formy muzykowania mogą poczuć się zawiedzeni. Można domniemywać, że Młodzi słysząc słowa zespół weselny, kapela, orkiestra weselna, muzyka weselna mają dość archetypowe skojarzenia i to ich odstrasza lub skłania do korzystania z alternatywnych rozwiązań. Oczywiście nie zawsze, ale przynajmniej w niektórych przypadkach. Kapela muzyków weselnych przywodzi na myśl biesiadę weselną czasów starszych pokoleń i ówczesny klimat tego typu przyjęć. Nic bardziej mylnego. Nie znaczy to, że dawne wesela nie miały swego uroku, nie były piękne i wyjątkowe. Oczywiście, że tak! Obfitowały w tradycję, w zależności od regionu kultywowały także elementy ludowości. Bądź co bądź wraz z upływem czasu również na polu weselnym dokonała się rewolucja. Przetrwały tutaj min. witanie Młodych chlebem i solą, oczepiny, rzucanie ślubnym bukietem itp. ale np. orkiestra weselna ma już zupełnie inny charakter. Po pierwsze dawniej królowały pieśni i piosnki regionalne, przyśpiewki ludowe, biesiadne właśnie, obecnie w repertuarze zawierają się przeboje znane z list radiowych, z płyt kompaktowych, z koncertów grup. Małżonkowie mogą również modyfikować stały repertuar kapeli wprowadzając własne propozycje w zależności od upodobań. Członkowie zespołów dbają o to, by trafiać w gusta pokoleń a nie tylko wąskiej grupy. Muzyka zwana rozrywkową nie jest im obca. Co równie istotne, w kwestii stroju stawiają na subtelną elegancję potrafiąc wkomponować się w tło imprezy, którą w pewnym stopniu współtworzą. W razie wątpliwości, obaw można dużo wcześniej zapoznać się z ofertami kapel weselnych, umówić na spotkanie, porozmawiać i przekonać, że wizerunek znany z Wyspiańskiego „Wesela” został dawno temu zażegnany, dziś natomiast to zespoły rozrywkowe specjalizujące się w konkretnej dziedzinie.

Zespół na wesele Gniewino

Zespół muzyczny oprócz Gniewina występuje na weselach też w innych miastach. Oprawa muzyczna zespołu TRANS to całe województwo pomorskie. Więc jeśli Masz ochotę, by na Waszym weselu zagrał zespół na wesele Gniewino TRANS, nie ma przeszkód, dojedziemy i rozbawimy również Twoich gości! 
Składy naszych zepołów weselnych wciąż rozbudowujemy o kolejne opcje. Jadną z nich jest DUET DJ i Wodzirej! Wielu z Was woli tańczyć przy oryginalnych wykonaniach utworów. To zrozumiałe, że czasem ciężko przyzwyczaić się do wykonań innych niż te, które znacie z płyt cd, radia czy telewizji. DJ weselny plus Wodzirej to duet, który da Wam piosenki ulubionych artystów, wokalistów i śpiewaczek, popularnych zespołów z każdego stylu muzycznego na świecie. Wystarczy przesłać nam listę z repertuarem, a duet zajmie się resztą! Dlatego zdecydowaliśmy się na stworzenie duetu DJ weselny plus Wodzirej! Duet ten nie tylko da Wam wymarzoną muzykę, ale również zagwarantuje unikalną, pełną życia i energii muzyczną zabawę na wesel w Gniewinie! 
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych