Promocje na imprezy weselne w miejscowości Borzyszkowy w miesiącach październik - grudzień oraz na uroczystości w środku tygodnia.
Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminów 2017.
Pozdrawiamy serdecznie i do zobaczenia na parkiecie :-)
WITAMY SERDECZNIE NA STRONIE ZESPOŁU Weselnego TRANS

Zespół muzyczny TRANS to orkiestra weselna grająca na różnego rodzaju imprezach tanecznych w miejscowości Borzyszkowy na Kaszubach.Jesteśmy kapelą zajmującą się obsługą imprez tanecznych okolicznościowych, rodzinnych typu:
wesele, poprawiny, studniówka, osiemnastka, zabawa, rocznica ślubu, bal karnawałowy, sylwester , prywatki, urodziny, prymicje, uroczystości szkolne jak bale gimnazjalne, imprezy firmowe, połowinki itp.

Naszą specjalnością jest zabawianie zaproszonych gości największymi przebojami minionych lat, biesiadą, tradycyjną muzyką weselną a także najnowszymi piosenkami.
W trakcie imprezy prowadzimy wiele oryginalnych i zabawnych konkursów, by nikt się nie nudził, zarowno patrzący jak i ci biorący czynny udział.
Zawsze dążymy dp tego, by każdy kto bawi się razem z nami, znalazł coś dla siebie, ulubioną piosenkę, coś co sprawi, że będzie miło wspominał wspólnie spędzony czas.
Nasze zdobyte doświadczenie jest gwarantem udanej zabawy.
Nigdy nie planujemy sztywno kolejności granych utworów, zawsze dopasowujemy czas i typ muzyki do sytuacji na parkiecie.
Trzymając się weselnej tradycji prowadzimy oczepiny, biesiady i inne znane weselne obyczaje. Scenariusz oczywiście do uzgodnienia.

Bogaty repertuar muzyczny, liczne zabawy i fachowe prowadzenie (konferansjerka) to nasze główne atuty, których nie może zabraknąć na udanej uroczystości

♫  ZAPRASZAMY  ♫

Borzyszkowy wesela

Borzyszkowy WESELE - zespół na wesela Borzyszkowy - zespół muzyczny Borzyszkowy - orkiestra weselna - kapela, imprezy na Kaszubach

Zespół na wesele Borzyszkowy "TRANS" to świetna, unikalna zabawa. Orkiestra weselna zajmuje się oprawą muzyczną n.in. wesel, zabaw, imprez rodzinnych, firmowych, urodzin. poprawin. Orkiestra na wesele w Borzyszkowach TRANS gra obsługuje też ; Lipnica, Tuchomie , Borowy Młyn, Borzytuchom, Czarna Dąbrówka,  Dębnica Kaszubska , Siemirowice,  Karwno.

wesele Borzyszkowy

Zespół na wesele borzyszkowy Trans. 
Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych