BLOG O ZESPOŁACH I WESELU

Zespół weselny ważne decyzje

2015-02-27 14:26:58, komentarzy: 0

Dzień ślubu dla każdej Pary Młodej powinien być jedyny w swoim rodzaju. Warto wiedzą dopilnować wszystkich szczegółów aby takim był. Do jednych z trudniejszych decyzji należy wybór kapeli weselnej.

Szukanie zespołu weselnego najlepiej zacząć jak najwcześniej, aby nie zostały tylko do wyboru te, których każdy unika czyli same amatorskie kapele weselne. Warto przyłożyć się do poszukiwań odpowiedniej kapeli weselnej, gdyż odpowiada on w dużej roli za powodzenie całej imprezy. Zespół weselny odpowiada nie tylko za granie i śpiewanie, ale również za prowadzenie zabawy oraz konkursy. Aby dokonać słusznej decyzji warto najpierw sprawdzić wybrany zespół weselny. Jednym z lepszych pomysłów na sprawdzenie kapeli weselnej jest sprawdzenie jak grają na żywo, może podczas innego przyjęcia lub podczas ich prób. Warto również zasięgnąć opinii wśród znajomych, może ktoś akurat korzystał z ich usług i może doradzić. Nigdy nie wolno kierować się nazwą zespołu weselnego, nawet te najbardziej przyciągające mogą zamienić dzień ślubu w rozgoryczenie.

Jeśli już Młoda Para zdecyduje się na wybór zespołu weselnego to powinna pamiętać o podpisaniu umowy. Zanim się ją podpisze należy wszystko przeczytać dokładnie, a jak się czegoś nie rozumie to zapytać. To samo tyczy się tego jeśli czegoś w umowie brakuje to warto poprosić zespół weselny o naniesieniu poprawek ,nie można bowiem dać się oszukać i naciągnąć. Warto również poruszyć z kapelą weselną temat repertuaru, to czy zagrają wybrane utwory np. na pierwszy taniec i podziękowanie dla rodziców oraz czy potrafią zagrać utwory na specjalne życzenie gości podczas trwania przyjęcia. Podczas spotkania z kapelą weselną warto zapytać się również o to jak długie i częste robią przerwy, żeby uniknąć sytuacji że przez połowę przyjęcia zespół siedział za stołem. Również ważną kwestią do ustalenia są godziny do których zespół weselny gra, każdy bowiem może wychodzić z założenia że zespół weselny gra do końca czyli tak do 5-6 rano a może się okazać że kapela weselna zacznie się zbierać już o 2 rano.

Wybierając zespół weselny Żelichowo należy pamiętać o wszystkim, gdyż nikt nie chce zaliczyć wpadki i rozczarowania.

« powrót

Dodaj nowy komentarz

Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych