BLOG O ZESPOŁACH I WESELU

Pierwszy taniec na weselu

2015-04-11 16:31:19, komentarzy: 0

Organizując swój wymarzony ślub warto dokładnie dopracować szczegóły tak, aby odbył się bez przykrych niespodzianek i stał się jednym z najpiękniejszych w życiu dni. Jednym z takich szczegółów które trzeba dopracować to pierwszy weselny taniec, który omówić trzeba dokładnie z zespołem weselnym. To właśnie kapela weselna odpowiedzialna będzie za zaproszenie Młodych wraz z gośćmi na parkiet, aby wykonać pierwszy wspólny taniec.

Pierwszy taniec jest elementem wprowadzającym w uroczystości weselne. Tak naprawdę to właśnie pierwszy taniec inicjuje zabawę i jest rodzajem zaproszenia wysłanym przez nowożeńców do zaproszonych gości by rozpoczęli tańce. Bardzo ważną rolę tutaj odrywa kapela weselna, która w pewnym rodzaju przeprowadza prezentację Młodej Pary dla gości. Zespół weselny powinien więc trochę popracować nad krótkim przemówieniem, takim którym nie zanudzi gości.

Podczas pierwszego tańca bardzo istotny jest wybór utworu, który wykona kapela weselna na prośbę Młodej Pary. Jeśli zespół weselny chce pomóc Młodym przy wyborze to mógłby im poradzić, aby nie brali oklepanych już utworów i poszukali takiego, który jest wyjątkowy dla nich, taki który opisuje ich miłość. Zespół weselny może również podsunąć kilka tytułów dla porównania, ale decyzja i tak powinna zostać podjęta przez Młodych bez żadnych nacisków ze strony zespołu weselnego. Wiadomo, że jeśli wybrany zostanie utwór, który zespół weselny wykonywał już wiele razy to nie będzie musiał go ćwiczyć i tracić czasu na zbędne próby. Pragnąc jednak wyjątkowego wesela nigdy nie należy kierować się stereotypami, należy wybierać wszystko pod siebie a nie tylko co wypada i co jest popularne. Te najbardziej niespotykane rzeczy zostaną zapamiętane, a nie te które są powielane. Każde przygotowania do ślubu powinny być organizowane na swój sposób, każdy ma inny gust więc nie wolno o tym zapominać. Zespół weselny również powinien wspierać Młodych w decyzjach odważnych, jeśli mogą być pozytywnie odebrane to pomóc im w realizacji planu.

Zobacz zespół na wesele Barczewo.« powrót

Dodaj nowy komentarz

Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych