BLOG O ZESPOŁACH I WESELU

naklo

2014-01-02 23:15:21, komentarzy: 0

Jako oryginalny zespół muzyczny grający na weselach jesteśmy bardzo elastyczni i wpasujemy się w Wasze oczekiwania, gdyż zdajemy sobie świetnie sprawę z faktu, że każda muzyczna impreza jest inna. Zespół muzyczny nie toleruje długich pauz, dzięki czemu nasze występy na żywo w całości wypełnione są weselną muzyką. Dajemy Wam możliwość wyboru muzyki puszczanej w przerwach, pomiędzy występami orkiestry weselnej. Zdajemy sobie sprawę, że niektóre utwory z naszego repertuaru mogą nie przypaść Wam do gustu. W takim wypadku, nasz zespol muzyczny, może przygotować dla Waszych gości specjalny repertuar.
Jeśli chcesz, aby muzyka grana na Twojej imprezie była na naprawdę wysokim poziomie, zaangażuj do tego nasz zespół muzyczny natychmiast!
Zespół weselny tworzą zdolni muzycy, którzy wykonują swoją muzyczną pracę z pasją. Lubimy śpiewać, grać i bawić ludzi. Możliwość zagrania Wam ulubionych utworów, upragnionych piosenek oraz zadowolenie wszystkich gości, to dla nas wielka przyjemność dająca poczucie satysfakcji.
Wesela zazwyczaj prowadzimy według wcześniej ustalonego planu może być to wesele nowoczesne lub wesele tradycyjne, z uroczystym wprowadzeniem Nowożeńców na salę, przez powitanie, toasty weselne, pierwszy taniec i oczepiny z fajnymi konkursami. Wcześniej oczywiście macie możliwość zapoznać się popularnymi zabawami weselnymi. Ostateczną decyzję w wyborze dotyczącą zabaw i konkursów weselnych pozostawiamy Wam do wyboru. Nasza orkiestra weselna nigdy nie kończy gry kiedy jesteście na parkiecie i macie ochotę dalej sie bawić! Zawsze gramy z życiem, werwą. Jesteśmy przygotowani na każą okoliczność, a nasz sprzęt nagłośnieniowy dobrych producentów, takich firm jak Shure, Yamaha, Roland daje gwarancję, iż oprawa muzyczna przez nas prezentowana będzie na najwyższym poziomie brzmieniowym.
Nasz wszechstronny programowo zespół ma bardzo bogaty repertuar muzyczny, piosenki na wesele, studniówkę, urodziny i bankiet. Obejmuje on zarówno utwory ze starszego pokolenia i weselników w średnim wieku, jak również bardziej znane piosenki z list radiowych. W repertuarze prezentowanym przez zespół znajduje się muzyka na wesele czyli utwory typowo weselne, muzyka biesiadna, śląska, rockowa, oraz muzyka akordeonowa, pop, góralska jak również cygańska. Na Wasze życzenie jesteśmy w stanie opracować wybrany, ulubiony utwór tak, aby nasza weselna propozycja była jak najbardziej atrakcyjna i dopasowana pod względem wykonawczym do Waszych upodobań i oczekiwań. Repertuar na każdej imprezie dostosowujemy do chwili podczas zabawy, do bawiących się, tańczących imprezowiczów. Dzięki dużemu doświadczeniu koncertowemu, i pracy w branży weselnej-muzycznej, jesteśmy w stanie już od początku każdej zabawy rozpoznać styl, rodzaj i typ muzyki, jaki odpowiada tańczącym, zaproszonym gościom i podążając tym tropem gramy to, co porusza weselników , zapewniając tym samym świetną zabawę.
Kolejnym ważnym aspektem jest fakt, że to właśnie band jest przecież wodzirejem na weselu. To my organizujemy różne zabawy i atrakcje dla Was,także prowadzimy oczepiny. Od kreatywności i zaangażowania naszego zespołu zależy jakie inne zabawy wplotą na tym wyjątkowym przyjęciu. Oczywiście jest kilka zabaw bez których wesele odbyć się nie może, które są stałym punktem imprezki. Mamy tutaj jako orkiestra spore pole do popisu i to wykorzystujemy podczas występów.

Kategorie wpisu: gdańsk
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych